Hogwarts in 1975
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts in 1975

Éld újra a történelmet...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Hogwarts in 1975
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! 30371871-2-200-0
1975. Január. Újabb tanév vette kezdetét a Roxfort Boszorkány – és Varázslóképző Szakiskola falai között, ám a diákok és tanárok figyelmét ezúttal nem csak a kötelező tananyag köti le. Mióta híre ment Voldemort hatalomra törésének kísérleteinek a varázsló társadalom teljesen felbolydult. Sorozatossá váltak az eltűnések, a támadások a muglik által lakott falvak ellen illetve a halálfalók által megkínzott minisztériumi dolgozók kiirtása. A minisztérium tehetetlen, a halálfalók lassacskán mindenhová beszivárogtak észrevétlenül átvéve a hatalmat. Rajtad áll, hogy te melyik oldalra állsz a közelgő háborúban. Te is csatlakozol a halálfalók már amúgy is népes táborához, vagy az ellenállók oldalára állsz, akik egy békés, nyugalmas társadalom elérésére törekednek? Csatlakozz te is James Potterhez és barátaihoz és érezd jól magad köztünk. Éld újra a történelmet te is…
Portkey
Legutóbbi témák
» Prison - éld az életed.
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeHétf. Okt. 08, 2012 9:41 am by Vendég

» new bloody begins
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:32 am by Vendég

» Szellem Hajó
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 4:10 am by Vendég

» Alone The World
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 1:15 pm by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól!
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 6:20 am by Vendég

» Roxfort 1942
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 6:58 am by Vendég

» Skins FRPG
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 7:24 pm by Vendég

» MEET ME IN 1864
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeCsüt. Szept. 22, 2011 5:59 am by Vendég

» korhatáros harry potter
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeCsüt. Szept. 15, 2011 1:26 am by Vendég

Top posters
Kameko Shougo
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_lcapI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_voting_barI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_rcap 
Antonyn Dolohov
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_lcapI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_voting_barI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_rcap 
Alexis Cooper
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_lcapI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_voting_barI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_rcap 
Lily Rose Evans
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_lcapI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_voting_barI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_rcap 
Kiara Anderson
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_lcapI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_voting_barI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_rcap 
Rodolphus Lestrange
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_lcapI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_voting_barI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_rcap 
Solomon Ravenwood
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_lcapI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_voting_barI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_rcap 
Jade Shazza Greyback
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_lcapI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_voting_barI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_rcap 
Loree Barrett
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_lcapI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_voting_barI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_rcap 
Sirius Orion Black
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_lcapI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_voting_barI ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! I_vote_rcap 
Chat box

 

 I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lily Rose Evans
Admin / 5. évfolyam
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2011. Jul. 29.

I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Empty
TémanyitásTárgy: I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit!   I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:02 am

Itt jelezzétek legyetek szívesek ha egy "pár" egymásra talált Smile

Bellatrix Black & Rodolphus Lestrange ~ jegyesek
Lily Rose Evans & James Potter
Alexis Cooper & Solomon Ravenwood - jegyesek
Narcissa Black & Lucius Malfoy - jegyesek




A hozzászólást Lily Rose Evans összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 09, 2011 5:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsinthepast.hungarianforum.com
Rodolphus Lestrange
7. évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 06.
Age : 30

I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Empty
TémanyitásTárgy: Re: I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit!   I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 9:49 am

Bellatrix Black & Rodolphus Lestrange jegyben járnak
Vissza az elejére Go down
Solomon Ravenwood
6. évfolyam
Solomon Ravenwood


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Aug. 04.

I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Empty
TémanyitásTárgy: Re: I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit!   I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 5:38 am

Alexis Cooper & Solomon Ravenwood - jegyesek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Empty
TémanyitásTárgy: Re: I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit!   I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
I ♥ You ~ avagy én már megtaláltam az igazit!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts in 1975 :: Welcome guests! :: Hogwarts news-
Ugrás: